Fanlarının film haberi geldiğinden beri heyecanla gün saydığı aykırı süper kahraman Deadpool bugün vizyona girdi. Biz de haberini alır almaz kendimizi Türkçe dublajının yapıldığı stüdyoya attık ve seslendirmesini yapan Harun Can‘a konuk olduk. Deadpool’u seslendiren Harun Can, seslendirme yönetmeni Didem Atlıhan ve ses mühendisi Ali Arıkök ile filmin detayları, cast süreci, karaktere hazırlık aşamaları ve en çok da merak edilen küfürlerin kalıp kalmadığını konuştuk. Özendirmek gibi olmasın ama dublaj sırasında biz filmi izledik ve her ne kadar dublajlı filmlere her zaman yakın durmayan bir ekip olsak da bayıldık! Bu da henüz izlememiş olanlar için ufak bir tüyo olsun.

 

Teknik ekipman desteklerini bizden esirgemeyen sponsorumuz Oktostore’a da ayrıca teşekkürlerimizi iletiriz. Kendilerine http://www.oktostore.com adresinden ulaşabilir, bizden selam söyleyebilirsiniz :)

 

Harun Can’la ilgili daha detaylı bilgi için :
http://haruncan.com/
https://twitter.com/hrncn

 

 

 

Röportajlar

kurmacakafa. fictionhead. blue // storyteller. dreamer. film director. entrepreneur // film. photography. visual arts // Parazit Film. Kısa İyidir