Türkiye’de film yapmak, ister uzun metraj ister kısa film olsun, zor, çok zor. Bu zorluğu aşıp filmlerini gerçekleştiren sinemacılar ise çok değerli. Sağlam bir iradenin, tutarlılığın ve inancın sonucu gibi her bir film. Yetersiz destekler, fonlar, festivaller ve sektör arasında önünüze kadar filmleri izlerken lütfen bunları aklınızdan çıkarmayın ve imkanınız varsa beğendiğiniz projeleri desteklemeyi ihmal etmeyin. Bunlardan biri de Metehan Şereflioğlu yönetmenliğindeki Her Şey Yolunda kısa filmi. Antalya Film Forum’da Kısa Film work In Progress Pitching Platformu’nda bir bölümünü izleme fırsatı bulduğumuz filmin tamamlanmak için sizlerin desteğine ihtiyacı var. Çekimleri tamamlanmış filmde ailesinin sorumluluğunu üzerinde taşıyan bir gencin, Bayram’ın, gerçek ve sahte paralarla süren hikayesi üzerinden izliyoruz. Aşağıda kısa bir bölümünü izleyebileceğiniz filmin Fongogo kampanyasına siz de destek verebilir, maddi imkanınız yoksa daha fazla insana ulaşması için sosyal medyada takip edip, paylaşarak da katkı sağlayabilirsiniz. Umarız kampanya başarılı olur, biz de filmi festivallerde izleme fırsatı buluruz.

 

 

Sinopsis : Bayram, matbaadan aldığı sahte paraları küçük harcamalar yaparak gerçek paraya çevirecektir ve böylece ailesinin geçimini sağlayacaktır. Eylemini gerçekleştirmeye başladığı andan itibaren de kendini ruhsal değişimlerin ve erkekleşme olgusunun içinde bulacaktır.

Fongogo kampanyası için tıkla!

Facebook sayfası için tıkla!

 

Film Haberleri

kurmacakafa. fictionhead. blue // storyteller. dreamer. film director. entrepreneur // film. photography. visual arts // Parazit Film. Kısa İyidir