Kısa Film Atölyesi : Kısa Film Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Yaratıcı yönetmenlik, senaryo dersi, matematiği, görüntü yönetmenliği , kameralar, lensler, ses tasarımı ve location sound alanlarında yaptığımız kısa film temelli sinema atölyelerinde, bu kez Tekinsiz Atölyeler Serisi No.6 başlığı altında kısa film ve uzun metraj film pazarlaması nasıl yapılır konusunu işliyoruz. 5 Mart‘ta düzenlenecek atölyede konumuz  kısa film pazarlaması ve festival stratejisi olacak. Filminizi hedef kitlenize duyurmanıza, ulaştırmanıza, festival stratejinize ve filmin başarısına katkıda bulunacak bu atölyede neler konuşulacak bir göz atalım.

Websitenizden, sosyal mecralarda içerik üretimine, basın ilişkilerinden, festival stratejisine kadar çok yönlü bir pazarlama nasıl yapılırı, dikkat etmeniz gerekenleri, tekniği, analiz ve ölçümü ve daha fazlasını konuşacağımız atölyemizde kontenjan sınırlıdır. Atölyemiz ücretsizdir.

Önemli not!

1- Atölyeye katılmayacak arkadaşların  katılmak isteyenlerin hakkını gasp etmemek açısından meetup’ta katılım belirtmemeleri rica olunur.

2- Meetup’ta isim, Soyisim, e-posta adresi ve telefon bilgilerini girmemiş arkadaşlar maalesef etkinlik alanına alınmayacaktır.

Katılmak için tıklayın

 

Tekinsiz Atölyeler

Sinemacı, Işık ayağı, Proje adamı, Parazit Film'de parazit! Altan Çamlı'nın uzak akrabası, Aircraft Structural Specialist?, en sevdiği uzay gemisi USCSS Nostromo, favori kahramanı papa midnite!