Bi’ Bilene Sor Atölyeleri

Yönetmenler, oyuncular, yapımcılar, sinemacılar, sanatçılar ve dahası bilgi birikimlerini ve deneyimlerini aktarmak için film atölyelerimize konuk oluyor!

16/02/2017

Bi’Bilene Sor #4 : Mert Dikmen Atölye Notları

Türkiye’de pek yapılmayan, cesaret edilmeyen psikolojik-gerilim türündeki Cereyan vizyona girmeden hemen önce yönetmeni Mert Dikmen konuğumuzdu. Uzun metraj film yapmanın zorlukları, kolaylıkları… Mert Dikmen’in kendi hikayesi.

13/02/2017

Bi’Bilene Sor #3 : Hakan Bıçakcı

Bi’BileneSor Serisi’nde tekinsiz hikayeleriyle, edebiyatta sinematografik anlatısıyla pek sevdiğimiz yazar Bıçakcı’yı konuk ettik. Öykü ve senaryo yazmanın incelikleri 2 dolu dolu saate sığdırdık.

02/02/2017

Bi’Bilene Sor Vol.4 : Mert Dikmen İle Kısadan Uzuna Giden Yolu Konuşuyoruz!

Bi’bilene Sor Atölyeleri’nin yenisinde kısa filmden uzun metraja giden yolları, ilk film sürecini yönetmen Mert Dikmen’e soruyoruz!

06/01/2017

Bi’Bilene Sor #3 : Hakan Bıçakçı İle Sinema ve Edebiyatta Anlatı

Ücretsiz Bi’Bilene Sor Atölyelerinin yeni konuğu Hakan Bıçakçı! Yazara, sinema ve edebiyatta anlatı konusunu soruyoruz, öğreniyoruz.

04/09/2016

Bi’Bilene Sor : Harun Can’la Seslendirme Söyleşisinden Notlar

Bi’Bilene Sor Atölyeleri’nde seslendirme sanatçısı Harun Can’ı ağırladık ve dublaj dünyası, oyunculuk ve sektör dinamikleri üzerine konuştuk!

18/08/2016

Bi’Bilene Sor Serisi Vol.2: Harun Can ile Seslendirme

Deadpool, Spider Man, Mr Robot gibi kahramanların seslendirme sanatçısı Harun Can’la Bi’Bilene Sor Atölyesi’nde buluşuyor, dublaj dünyasını konuşuyoruz.

11/03/2016

Bi’Bilene Sor Atölyeleri Vol.1 : Sedef Erken ile Telif Hakları

Ücretsiz atölyemize katılın Av. Sedef Erken ile kısa film, sinema ve online video çerçevesinde telif haklarıyla ilgili her şeyi öğrenme şansı yakalayın!